Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintetek létezik Atlantisz?

Szerintetek létezik Atlantisz?

Figyelt kérdés

2017. szept. 21. 21:11
 1/6 anonim ***** válasza:
72%
Szerintem nem.
2017. szept. 21. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod.:)
2017. szept. 21. 21:50
 3/6 anonim ***** válasza:
76%
Egy elmélet szerint, régen a hold ütközött a földdel és Atlantiszt találta telibe. Ez is csak azért történhetett meg, mert a piramisokat Egyiptomban azért építették, hogy a föld keringési pályáját kicsit módosítják az ütközés elkerülése érdekében és idővel ez a tudás elfelejtődött.
2017. szept. 21. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
46%

#3

És mindkettő egyben maradt(nem robbantak szét, még csak nem is szenvedtek deformációt), sőt a Hold visszapattant a mai helyére.

Te sem vagy egy zseni...

2017. szept. 22. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
50%

#4! Ezért írtam oda, hogy egy elmélet szerint. Nem azt írtam, hogy én "láttam, ott voltam és biztosra tudom" haver... de látom, hogy te viszont zseni vagy. Ennyi erővel írd be a gugliba és minden verzióra írj valami cancer-t. Vagy azért vagy ennyi határozott, mert te pont ott voltál, de akkor írd már meg légy oly szíves, hogy mi volt, mert már kíváncsi vagyok. Bocsánat :D


Amúgy nem direkt ütközött, hanem épphogy csak Atlantiszton patatant, majd a mai Földközi-tengeren. Meg ahonnan ez a verzió van, ott még azt is mondja, hogy a Földközi-tenger még most is úgymond tele van a Hold darabjaival vagy inkább a kőzeteivel.


Már alig várom a #4-es személyeskedését :)

2017. szept. 23. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!:)
2017. szept. 23. 13:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!