Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit csináltok ilyen rossz időben?

Mit csináltok ilyen rossz időben?

Figyelt kérdés
Nincsen annyira ellenemre az esős idő, de az hogy mostanában folyamatosan sötét van nappal is a felhők miatt, már idegesí. Teljesen elvesztem a motivációmat ilyenkor hogy bármit is csináljak. A hobbim az olvasás de nincsen jelenleg lámpám mert tönkre tettem... T mit csináltok hogy ne kedvtelenítsen el az idő?

2017. szept. 24. 09:06
 1/7 A kérdező kommentje:
Egyébként most egész nap csak gépezek meg filmeket, sorikat nézek, nem jó ez így. :/
2017. szept. 24. 09:08
 2/7 anonim ***** válasza:
Fóliában dolgozok. Nagyon nem befolyásol az idő
2017. szept. 24. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Válaszolgass a többiek kérdéseire.
2017. szept. 24. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Én pakolok, most tervbe van, hogy minden szekrényben, polcon, stb rendet rakok. Mindennap megcsinálok legalább 1-et.


Tegnap húztam át feketére a csúnya, szürke székemet, mintát festek rá, de mivel cseppet sem értek a textilfestéshez, így elpepecselek vele pár napot.


DIY dolgokat készítek. Egy full fehér albérletben lakok, festésre egyenlőre nincs pénzem, úgyhogy marad az e-fajta dekorálás.


Olvasom a sütis, főzős recepteket, a könnyebbeket pedig már próbálom is ki.


Szeretek rajzolni, így kitaláltam, hogy csinálok egy kisebb vázlatfüzetet, ezt is elkezdtem már.


Ha éppen nincs kedvem semmihez, vagy csak úgy szeretnék egyet pihenni, akkor irány a PRINTEREEEEST. Ha nem lenne ki rám szólna, akkor lefekvésig ott maradnék, és tekerném a képeket.


Én telefonon szoktam olvasni, japán képregényeket, fanfickeket, néha könyveket, és ugyanúgy írni is szoktam. Illetve még nyelvet tanulok. Angolul, úgyhogy minden érdeklődési körömet kielégíthetem angolul is.


Japán rajzfilm sorozatokat is szoktam nézni, vannak elég izgalmasak, ezeket pedig összetudom kötni a három főhobbival. (Rajzolás, írás, olvasás)


Még youtube-on szoktam tekeregni, új zenéket keresek, diy videókat lesek, vagy egy-két értelmesebb videóst nézek.


Én ezzel töltöm ki a hétköznapokat.

2017. szept. 24. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Bocsi, nem hétköznapokat, hanem a szabadidőt :D
2017. szept. 24. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Hú köszi 4., te aztán sok mindent csinálsz. :D Milyen japán képregényeket szoktál olvasni egyébként? Szeretem a képregényeket, ajánlhatnál valami jót. :)
2017. szept. 25. 15:26
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi a választ mindenkinek! :)
2017. szept. 25. 15:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!