Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ki az az Emily Silence?

Ki az az Emily Silence?

Figyelt kérdés

Már rengeteget hallottam róla. Állítólag ő is valami napiszar/ net celeb. vagy nemtom. Légyszí derítsétek ki nekem!!!

Köszi 18/f


2010. máj. 27. 19:33
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
google a barátod
2010. máj. 27. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim válasza:

Ezt nézd meg:D

-> [link]

2010. máj. 27. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Na akkor jól gondoltam.
2010. jún. 4. 22:49
 4/18 anonim ***** válasza:
0%
egyébként egy emós ku.rva ge.ci aki vagdossa magát
2010. jún. 8. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 BrandonCatastrophe válasza:
50%
Héhé...vigyázz a szádra barátom mert lehet hogy beletaposok. :@ Vegyél vissza az arcodból...:S
2010. júl. 21. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
51%
BrandonCatastrophe: Na azt most tőled pont besza.rtam, kis emós ge.ci fas.zszopó :D védjed a rib.ancot
2010. júl. 24. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 BrandonCatastrophe válasza:
Nem azért mondom...Nem kell ,megijedned tőlem. Csak tudod gondolom Te is egy szánalmas átlag vagy, aki neten éli ki azt h mások tudnak valami olyat amit Te nem:D És védem , mert megtehetem:D Ennyi vagy ember ;) Ismeretlenbe leoltani egy olyan embert akit nem ismersz...Szánalom...Remélem azért anyád még tud tanítani egy kis jómodorra:D Ennyi.
2010. júl. 29. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
51%
anyáddal el szoktam szórakozni ne aggódj. legközelebb, ha megyek hozzá majd mondom neki, hogy nem kell aggódnia miattad, mert most ez a szarság a divat a kis tizenéves gyíkoknál, talán majd kinövöd :)
2010. júl. 30. 02:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 BrandonCatastrophe válasza:
47%
Már nem azért mondom...de okosan írogassál. Nem divatból van ba*dmeg. Tudod te a sok ge*i poser-re gondolsz. Nyáá..18 vagyok. Na mikor mész anyámhoz ugatni, de cs*cskalelkű pa*aszt?
2010. júl. 30. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
18 évesen tudod is te mi az a világfájdalom csicska :D 80-as években kihaltak az életérzés képviselői, te meg a szánalmas kis hozzád hasonló köcsögök csak kis divatbu.zik:D majd ha felnősz (agyilag is) akkor szégyellni fogod, hogy bohócnak öltözve lesmároltad a haverod, mert ugye ezzel a divatsza.rsággal együtt jár a divatmelegség is. :D
2010. júl. 30. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!