Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Tudtok jót ajánlani? És ezt...

Tudtok jót ajánlani? És ezt lehet (amit elösször írtam)?

Figyelt kérdés

Szombathelyre megyek gimnáziumba.

A NLG- be szeretnék menni természettudoány szakra.

Ez után mehetek jogi egyetemre, és lehetek ügyvéd, vagy mindenképpen töri-magyart kell tanulnom?



És annak is örülnék, ha tudnátok ajánlani jó gimit/középsulit Szombathelye.

(Ha valakinek nem volt világos: ügyvéd akarok lenni)



2017. szept. 26. 21:07
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia! Persze, hogy mehetsz. Több barátom is bekerült innét jogra. Majd 11-ben felveszed faktnak és simán meg tudod csinálni.

Ha ügyvéd akarsz lenni akkor szerintem az NLG-t vagy a Bolyait válaszd. Ezek a legerősebb sulik itt a környéken.

Az nlg-t csak ajánlani tudom. Én nem bántam meg.:)

2017. szept. 27. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
hát ha jogra akarsz menni, akkor meg kell nézni, h miből kell emeltszintű érettségi , ho bekerülj, de persze, lehet így is jelentkezni. amúgy jogászból telített a piac, hiába tanulsz, meg fektetsz bele sok energiát, nehezen lesz munkád. természettudományi résszel többre mész, pl. mérnököket Magyarországra, külföldre folyamatosan keresnek, hiszen mindig fejlődik a világ. a jog meg már a római kortól van
2017. okt. 1. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!