Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ebay szerinti árbecslésben...

Ebay szerinti árbecslésben segítene valaki?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Van néhány cuccom, amiknek az értékére kíváncsi lennék. Az Ebay-en próbálnám a hasonló termékek ára alapján belőni az én dolgaim értékét, de nagyon nagy eltérés van ott egy-egy ugyanolyan termék ára között. Van olyan, amit az egyik eladó 500 Ft-ért, míg a másik akár több ezer forinttal (de tényleg, akár 10 ezer forinttal is) többért árul. Hogy döntsem el, hogy melyik a korrekt ár? A segítséget köszönöm! :)
2017. szept. 27. 06:44
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Sőt, olyannal is találkoztam, hogy egy bizonyos eladó nagyon eltérő áron kínál két azonos terméket.

Sem a leírásban, sem képben, de tényleg semmiben nincs eltérés, s mégis nagyságrendekkel olcsóbb az egyik, mint a másik.


Ha nagyon nem megy, akkor próbálkozz esetleg aukcióval.

2017. szept. 27. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Az aukció nem jó, mert nem akarok megválni tőlük csak kíváncsi lettem volna, hogy mégis mennyit ér, mert soha nem lehet tudni. Amúgy az ötlet jó...köszönöm! :)
2017. szept. 27. 14:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!