Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek a Lili...

Mi a véleményetek a Lili névről? Nektek tetszik?

Figyelt kérdés
Engem Lilinek hívnak. Viszonylag hosszú vezetéknevem van, és szerintem nagyon jól passzol hozzá a Lili. Én szeretem is a nevemet különösebb gondom nincs vele, viszont megoszlanak a vélemények. Kíváncsi vagyok a ti gondolaitokra a névvel kapcsolatban, előre köszönöm a válaszokat

2017. szept. 27. 14:01
 1/9 DorciésTina válasza:
68%

Nekem tetszik.Lili,Liliána,Lilien.

A Lilla már nem.

Egyébként nagyon gyakori név.

2017. szept. 27. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
1# köszi a választ. Hát igen amikor én születtem (végülis nem vol az olyan régen :D) még kevésbé volt felkapott a név
2017. szept. 27. 14:13
 3/9 anonim ***** válasza:
89%

Azt jelenti, hogy liliom, és az ártatlanság szimbóluma.

Mennyire illik hozzád?

2017. szept. 27. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

#3 Hát elég összetett személyiség vagyok, végülis szerintem illik hozzám. Egyedül annyi hogy elég komolytalan név...olyan kis”aranyos” vagy cuki az emberek szerint. Van olyan aki nem vesz komolyan, a régi sulimban én voltam az a személy akit mindenki szeret mert senkinek nem tud rosszat mondani, okozni és ő is mindenkivel kedves. Hát így belegondolva tényleg így van csak bizonyos helyzetekben jó lenne, ha nem a “csillámpónit” fedeznék fel bennem.😂

Csillámpóni=a Lili mindig pozitív, vidám, róla lepereg ha valaki rosszat mond róla, mindig kedves az emberekkel és naív. Hátőő igen talán ez is igaz dee azért nyugi nem teljesen így van😂😂

2017. szept. 27. 14:36
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Én Vivien vagyok és nem igazán tetszik a nevem, legszívesebben Lili lennék.Te mint Lili, mit gondolsz az én nevemről?:D
2017. szept. 28. 04:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem tetszik, túl kislányos, komolytalan szülő-hatása van. Hogy a szülőt annak gondolom.
2017. szept. 28. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
*ja de amúgy nem akarlak megbántani, ha volt ilyen,bocsi.
2017. szept. 28. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Nekem tetszik a Vivien :) főleg úgy hogy Vivi. A Vivi aranyos a Vivien pedig komolyabb. Illetve lehet hogy hülyeséget mondok de szerintem nem is olyan gyakori, legalább is én egy Vivient sem ismerek :)
2017. szept. 29. 01:09
 9/9 A kérdező kommentje:
Neem egyáltalán nem bántottál meg. Maga a Lili név szerintem illik a személyiségemhez. A szüleim nem komolytalanok, főleg apukám. Viszont maga a név nagyon tetszett nekik és a környezetüknek illetve a vezetéknévhez is illik szóval erre a névre esett a választásuk.
2017. szept. 29. 01:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!