Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miert nem erkeznek meg a...

Miert nem erkeznek meg a csomagjaim amiket rendeltem? Miert van mind a repteren mar tobb mint 34 napja? Kinek szoljak ilyenkor?

Figyelt kérdés
Rendeltem ebayrol, wishrol meg aliexpressrol is. Mindegyiket augusztus 26-a korul. Van mindegyikhez tracking number, es a legtobbnel mar megjelent, hogy itt van a magyar repteren es telnek a napok. Mar ott tartanak hogy 34 napja vannak Pesten, kozben 5 nap alatt megerkezett oda Kinabol. Nem ertem mi lehet a problema, az egyikben ket fulhallgato van, masikban level boritek szett, a masik kettoben nyaklancok, es egy masik csomagban szinten fulhallgato es usb kabel. Van valakinek otlete h miert ragadtak a csomagok Pesten?
2017. szept. 29. 13:22
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!