Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Gólyanapi feladat? Ti hogyan...

Gólyanapi feladat? Ti hogyan csinálnátok?

Figyelt kérdés

Az egyik gólyanapi feladatunk a zászló készítés,vagyis az én feladatom,mivel én viszonylag rendesen rajzolok és más nem akarta elvállalni,ezért engem jelöltek ki erre a feladatra xD

Még nem tudom,hogy milyen zászlót is kéne csináljak.A többiek sem tudják,még gondolkoznak rajta.


Nos,ha ti bírálnátok el az alkotásokat,akkor számotokra mi lenne a fontos ? Mit várnátok el ?

Ötletek,hogy mi legyen a zászló ? Először egy gólyára gondoltam + 9.b

Viszont ez szerintem elég üres lenne :/ Gondoltam,hogy mellé még rárakhatnám esetleg a suli nevét rövidítve,vagy valami,de az meg olyan egyszerű lenne és szerintem elég sokan fogják így csinálni.


Valami nagyon szépet szeretnék alkotni,de azért nem túl bonyolultat,szóval azért elkészíthető legyen,mert festés nem az erősségem xD Rajzolni tudok,de festeni kell a zászlót (mondjuk előtte vázlatot csinálnék)


Gondoltam arra,hogy egy nagy lapra készítenék egy olyan rajzot,amit ki tudok vágni és rátudom rakni a zászlóra,hogy lefesthessem (mint a csillámtetkónál :D)

Szóval egy sablont készítenék.

Még van rá idő bőven,de nem szeretném az utolsó pillanatra hagyni!


A segítséget köszönöm !



2017. szept. 29. 16:40
 1/1 Bogi827 válasza:
Szerintem valami olyat kéne a zászlóra rajzolni ami illik az osztályodra. Mi pl egy kémiás osztály vagyunk, ezért egy lombik volt rajta. Nem kell túlbonyolítani legyen valami egyszerű de mégis ötletes.
2017. szept. 29. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!