Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Őszintén, ezek után mit...

He? kérdése:

Őszintén, ezek után mit gondoljak az oldalról?

Figyelt kérdés
[link]

2017. szept. 30. 07:58
 1/4 anonim ***** válasza:
Gondold azt, hogy nem neked való.
2017. szept. 30. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
nem én raktam ki facebookra -_- amúgy meg ha én videóznék is, aminek kevés az esélye, mondjál egy normális indokot, támaszd alá már tényekkel, miért nem nekem való?
2017. szept. 30. 08:55
 3/4 anonim ***** válasza:

"nem én raktam ki facebookra -_-"

És ezt mi honnan tudjuk? Egyáltalán, honnan tudjuk, mi a bánatod, ha semmi érdemi információt nem osztasz meg arról, mi miatt nyafogsz? Idemásolsz egy valahonnan kontextusából kiragadott hozzászólást és csipogsz, hogy most mit gondolj.


nem én raktam ki facebookra -_- amúgy meg ha én videóznék is, aminek kevés az esélye, mondjál egy normális indokot, támaszd alá már tényekkel, miért nem nekem való?


"amúgy meg ha én videóznék is, aminek kevés az esélye, mondjál egy normális indokot, támaszd alá már tényekkel, miért nem nekem való?"

Függetlenül a videózástól, azért nem neked való, mert egy ilyen egészen hétköznapi kis kommenten ki vagy akadva, holott találni itt ennél sokkal durvábbakat, kegyetlenebbeket, szemtelenebbeket. Ha ilyenen felkapod a vizet, félő, hogy infarktust kapsz az első komolyabb trollkodástól.

2017. szept. 30. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Hallod... Te egy konkrét pénisz karikatúrával cenzúráztad ki a nevet.


Amúgy osztom az előttem lévő minden betűjét, tökéletesen megfogalmazta azt, amit én is szerettem volna.

2017. szept. 30. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!