Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintetek mit csináljak jak?

Alaptomos kérdése:

Szerintetek mit csináljak jak?

Figyelt kérdés
Az a helyezet hogy két hónapja vagyok egy lánnyal , de elment buliba és smaroltam egy másik sráccal mert éppen akkor az esett jól neki ... Most meg azt mondja engem akar , és hülyeseget csinált , soha többet nem fordul elő ...és nem tudom h megbocsajtsak e ...szeretem őt , csak azt nem akarom h ez legyen mindig ...szerintetek mit csináljak ? Volt már valaki hasonló helyzetben ?

2017. okt. 1. 09:16
 1/4 A kérdező kommentje:
Smárolt*
2017. okt. 1. 12:34
 2/4 CFB ***** válasza:

Legközelebb menj vele, és ne hagyd berúgni

Vagy berúghat, csak ne már csókoljon meg helyetted. Az alkohol a rémronda embereken kívül általában mindenkit szebbé tud varázsolni a berúgott ember szemében.

2017. okt. 2. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Értem , igazából nem számít , mert kicsit több nővel voltam mint ő sraccal ...lehet ezért is csinálta ... csak csalódtam benne ..
2017. okt. 2. 07:23
 4/4 anonim ***** válasza:

"Értem , igazából nem számít , mert kicsit több nővel voltam mint ő sraccal"


Aha. Ezek szerint, ha megcsal a feleségem, ne törődjek vele, elvégre több kapcsolatom volt előtte, mint neki előttem?

2017. okt. 3. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!