Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Tudnátok ötleteket, tippeket...

Tudnátok ötleteket, tippeket adni a jövőre nézve?

Figyelt kérdés

Májusban érettségiztem Szakiskolában, szakmának nem is teljes szakmát kaptam, hanem az Ügyviteli ágazat valamely kis formáját s ahhoz, hogy megkapjam a teljes szakmát +1 évet kéne még járnom a suliba. Nos, fiú vagyok. Nem Titkár szeretnék lenni, nem szeretnék hivatalos ügyekkel foglalkozni, elkezdtem ezt az egy évet, hogy míg eldöntsem mivel szeretnék foglalkozni a jövőben, tudjak gondolkodni.

De ez a titkár szak valami katasztrófa, annyira nem érzem ott jól magam, főleg amikor arról tanulunk etikettből meg ilyen hasonló órákon hogy mekkora lehet a dekoltázs meg a szoknyaméret :))).

Édesanyám nagyon azt szeretné ha elvégezném ezt az egy évet mert ő azon van hogy ez nekem később jól fog jönni,de én nem szeretnék 1 évet pazarolni a semmire, vagy is arra amit már szinte utálok.

Pár napja felhívott egy nő Szegedről csak úgy random hogy van náluk képzés, Informatikai, lehet választani sok ágazat közül (pl. programozás, grafikus, videószerkesztés stb.). Nem tudom hogy mennyire igaz amiket ott elmondtak, de nagyon jónak hangzott, itthon elmeséltem szüleimnek és nem nagyon örültek neki mert Szeged tőlünk nagyon messze van és nem nagyon hisznek az ilyeneknek, hogy csak úgy felhívnak és akkor blabla minden szép és jó. Pedig Szegedre egyszer kéne elmenni elvileg, egy meghallgatásra s egy szintfelmérésre, majd elhelyeztek volna fehérvárra, ahol ugyanezt oktatják, és itt vna tőlünk 50 km-re (busszal 40 perc)

Nos de ha szüleim nem akarják, akkor gondoltam nézek másfele, de az irány az marad

SZÓVAL!

Ha bárki tud nekem olyan informatikai képzést, ami nem csak ilyen 2 hetes, és nem csak a pénzt szedik be, hanem tényleg megtanítanak a fentebb említett szakmák valamelyikére, bármire, mely az informatikával kapcsolatos, ha nem is egyetemi szinten, de legalább eltudjak vele helyezkedni, akkor kérlek titket, tapasztalatból, hallásból, mondjatok nekem jó képzéseket

Siófokon lakom

Budapesten is lehet akár.



2017. okt. 1. 15:26
 1/2 anonim válasza:
Szerintem videószerkesztést tanulj, később még nagyon jól fog jönni a mai instagram-facebook-youtube világban és iszonyatos pénz van benne. Persze csak ha motival és el is tudnád magad képzelni benne. :))
2017. okt. 1. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nagyon jól hangzik, köszönöm! :)
2017. okt. 1. 17:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!