Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan tudjam meg, hogy én is...

Hogyan tudjam meg, hogy én is tetszek-e neki?

Figyelt kérdés

Tetszik egy fiú a suliban, de én semmit sem tudok róla az osztályát kivéve, meg a nevét(amit a sulihonlapon tudtam meg az osztálynévsorából).Ô meg azon kívül hogy kis 7.es vagyok(ezt valószinûleg csak mrgjegyezte, mert tettem már róla h egy kicsit többször lásson)szintén nem tud rólam semmit.:( Arra gondoltam, hogy ha bámulom, akkor abból talán lesz vmi(ô is elkezd nézni engem, vagy csak rámnéz h mi a szrt bámulok). De ha ez nem válik be, tudnátok ötleteket adni, vagy hogy érdemes e egyáltalán reménykedni???(leszólítani nem igazán merem, mert hogy 11.es:S)

A válaszokat elôre ia köszii:)))



2017. okt. 1. 19:31
 1/6 anonim válasza:
100%

Szia!


Ha jól sejtem egy gimnáziumról van szó.

Szerintem jó ha bámulod, mert így érezheti talán, hogy érzel valamit iránta. Próbálj mosolyogni rá, és ha elmész mellette pl. barátnőddel, vagy osztálytársaddal, akkor ne kezdj el "susogni" előtte, ez a fiúknál nem jó pont. Ne zavarjon az, hogy 11.es nyugodtan köszönhetsz neki! Ha gináziumba jártok, úgy gondold át, hogy már csak 2 éved van!


Sok sikert!

2017. okt. 1. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem egyszerű. Én is gimibe járok, csak 10-edikbe, és van egy, 7-vagy 8-adikas lány, akinek bejövök. Hát az ő példáját ne kövesd. Barátnői mindig az ő nevét mondogatják ha elmegyek mellettük, bámul, szinte követ, kicsit betegesnek tartom.
2017. okt. 2. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Szia, utolsó! Köszönöm a választ:) Bámulni nem mertem eddig, csak akkor amikor háttal volt. Követni meg nem igazán szoktam, max. tökölök még egy kicsit a szekrénynél,teremben ha tudom h arra lesz órája. :0 De sajnos az osztalytarsaim egy kicsit... khm idegesítô már h mindenki aki tud róla odaszól h nézd, úristen ott van, miközben szentül merem állítani hogy én vettem elôször észre :"(
2017. okt. 2. 19:16
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
2-odik vagyok. Az a lényeg, hogy ne nyomulj rá, szerintem gyerekes. Menj oda hozzá, mikor egyedül van, beszélgess vele. Ha haverjaival van, nem biztos, hogy figyelne rád. A reakcióiból le lehet venni, hogy bejössz-e neki.
2017. okt. 3. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
ohh, hát köszönöm szépen :) Majd própálkozok :D
2017. okt. 3. 19:05
 6/6 A kérdező kommentje:
Jejjj, ma mellette ültem a könyvtárban:) Mázlim volt:))) De a barátnôm... hangosabban mondta h mondd már el neki:(Nemtom levágta-e h tetszik nekem.:( De tuti ha levágta, baromira idegesítem.
2017. okt. 9. 19:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!