Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Fiús külső de lány vagyok?...

Fiús külső de lány vagyok? Többi lent?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

15 éves vagyok lány es hát volna egy furcsa kérdésem....

Sokan mondják hogy szép alakom van... (Homokóra) Viszont nem nagyon szeretek nőiesen/lányosan öltözni....

Derékig érő hosszú hajam van, viszont ebbol szeretnek vagatni... Az egészbe annyi a lenyeg hogy sokak szerint nem lehet eldönteni hogyan öltözködöm.. Ezért szeretnék fiusan öltözni ha már valamelyik kategóriába kene sorolni... Ezzel nem lenne semmi gond, csak hat nehezen tudok kiigazodni a sajat ízlésemen,es hat abban szeretnek segítséget kérni hogy szerintetek hogy tudnék fiusabb külsőt varázsolni magamnak?

Mert ha lanyosan oltozkodom nem erzem jol magamat viszont fiusan meg nem tudom hogy kelle...

(Mellesleg leszogezem hogy kinezetem részben azert szeretném módosítani mivel sajat nememhez vonzodom....)

A megerto válaszokat elore is koszonom!

(Bocsi az ekezetek lemaradása miatt, telefonról irtam)


2017. okt. 3. 17:33
 1/1 anonim ***** válasza:
2017. okt. 3. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!