Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A Media Marktban vettem egy...

A Media Marktban vettem egy hűtőt és kértem a kiszállítást. Ilyenkor felhozzák a lakásba, vagy csak leteszik az utcára és nekem kell megoldanom a felcipelést?

Figyelt kérdés
Akinek van hasonló tapasztalata, leírná hogyan működik ez a dolog? Nagyon köszönöm előre is.

2017. okt. 4. 09:39
 1/4 anonim ***** válasza:
Nálunk kérés nélkül is bevitték a konyhába és beállították a helyére. Hogy ez alap náluk vagy mi fogtunk ki két rendes embert, azt nem tudom.
2017. okt. 4. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Mikor magamnak vettem leb..ta a kapuba , legközelebb másik cég hozta ő segített behozni a lakásba . Változó szerintem,de ha emeleti lakásról van szó előfordulhat,hogy külön díjat kell fizetni.
2017. okt. 4. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nálunk behozták, beállítani csomagolás stb miatt nyilván nem tudták, azt már nem várták meg. Szóval a konyha közepéig jutott.

Viszont elvileg alap, akartam borravalót adni, és meg sem várták. :)

Egyébként hasonlóktól félve én erre rákérdeztem az üzletben, ott is ugyanezt mondták, hogy természetesen lakásba.

2017. okt. 4. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Közben megérkeztek és fel is hozták. Én is adtam nekik fejenként 500 forintot. Tudom, hogy nem sok, de nem játszhatok Rothschild bárót.
2017. okt. 4. 13:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!