Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Crossdessek, tranzvesztiták!...

Crossdessek, tranzvesztiták! Ki tud a fura szokásotokról? Tud e valaki a családban róla, és ha igen hogy fogadta?

Figyelt kérdés
Nehéz ezzel a hobbinkkal együtt élni! Igy mindig gond, hogy mit szól a család, környezet. Nekem anyám tud róla (a páromon kívül) mert még kamaszkoromban lebuktam hogy felvettem a fehérneműjét, ruháját. Megértően fogadta, kaptam tőle fehérneműt, ruhát. És senkinek nem árult el, úgy mint a párom se.

2017. okt. 4. 14:21
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk is hasonló a helyzet. Páron travi, neki is csak én és az anyja tud erről. Még kamaszkorában bukott le, hogy elcsente a fehérneműjét. Én támogatom őt, járunk kint az utcán is hogy ő is nő.
2017. okt. 4. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
11%
Mindig tanul az ember fia! Az már hallottam, hogy egy anya puncit ad a fiának, de hogy bugyit, melltartót, azt most hallom először.
2017. okt. 5. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!