Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Katonaságon a laktanyára...

ARK-07 kérdése:

Katonaságon a laktanyára milyen személyes cuccokat vihetek magammal?

Figyelt kérdés
Gondolok számítógépre, konzolra, tv-re esetleg bármi hasonlóra, barmok kíméljetek:)

2017. okt. 4. 20:24
 1/6 A kérdező kommentje:
avagy, szokott-e ott lenni, van-e wifi/egyéb aktív internet hozzáférés?
2017. okt. 4. 20:26
 2/6 anonim ***** válasza:
Szerintem egy laptop egyszerűbb megoldás lenne mint egy számítógép. Meghát elvileg nem nyaralni mész hanem melózni. Szerintem bőven elég ha van egy telefonod, meg egy hordozható wifid.. :D szerintem kamu vagy, ez a kérdés baromság..
2017. okt. 5. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Az utolsó két szót nagybetűvel kellett volna írnom. Laktanyáról beszélek te barom. Ott laknak az emberek meló után. Mi lenne ha olyan kérdéshez írnál ahol hasznod is veszik? Mellesleg kamu az te voltál már óvodába, 3hét múlva bevonulok a kérdés nem véletlen lett feltéve. Olyan válaszolhatna aki lakott/lakik laktanyán
2017. okt. 18. 01:55
 4/6 anonim ***** válasza:

Nagyon kedves vagy, de ha az utolsó mondatomat nem nézed, akkor egy tök jó választ adtam! Hidd csak el :D

Mondjuk számomra az sem egyértelmű, hogy most még csak a kiképzésre mész, vagy azt már megcsináltad és kezdődik a móka.. :D

2017. okt. 23. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Öreg. kutyát nem érdekli, hogy neked mi nem egyértelmű ne ide járjál már chatelni légyszíves
2017. okt. 24. 15:00
 6/6 anonim ***** válasza:
Dehát szeretek veled beszélgetni, hisz olyan kedves vagy :)
2017. okt. 24. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!