Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Titeket nem idegesít, ha a...

Titeket nem idegesít, ha a haverjaitok folyton tőletek kéregetnek cigit, aztán soha nem adják meg? (arra hivatkozva, hogy drága, meg ők úgyse vesznek, stb. )

Figyelt kérdés
2010. máj. 28. 16:38
 1/7 anonim ***** válasza:

50%-os megoldás: közöld, hogy nem adsz, neked is alig van. Előbb-utóbb elterjed, hogy tőled nem érdemes kérni.

100%-os megoldás: ne dohányozz. :)

2010. máj. 28. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
De igen, már a nemlétező tököm ki van vele, hogy 2srác az osztályból (pedig alapjáraton csípem őket) állandóan tőlem kunyerálnak cigit. Amikor már nagyon elegem van belőlük, megmondom, hogy NEM ADOK, vegyél magadnak b@szki, ha cigizni akarsz, ne akard, hogy mások lássanak el vele. (Mondom én, akinek a szülei veszik. Vagyis mi töltjük, de értitek. Ők mégis csak "idegenek".)
2010. máj. 28. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

ez am tényleg így van csak én pénzel jártam így (nem sokkal).

azt kell mondani h nincs v kevés van!!

és csak ritkán fognak kérni vagy egyáltalán nem.

2010. máj. 28. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:

én soha nem adtam és KÉSZ

persze egyszer készter igen, de mindennek van határa, és ezt tudták azok is, akikről szó volt

nekem ilyennel, soha nemvolt gondom, és még is mindig jóba voltam azokkal, akikre ez vonatkozott

2010. máj. 28. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Próbáld ki, én újabban ezt alkalmazom (ha látják, hogy épp a kezemben füstöl):


-Tudnál adni egy cigit?

-Bocs, de már leszoktam...

-???

-...az osztogatásról...


Rendszeresen beválik :D

2010. máj. 28. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
utolsó: hát ez jó, alkalmazni fogom! :D
2010. máj. 28. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

A válasz megírásának időpontja: ma 23:34


Ráadásul rohadt nagy poén néhány másodperces hatásszünet után az illető arcára nézni...és kibökni, hogy az osztogatásról ;)

2010. máj. 28. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!