Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért nem fogja fel?

Miért nem fogja fel?

Figyelt kérdés
Van egy barátom, aki rendszeresen leszedi a sérülése után keletkezett vart. Már teljesen elcsúfította magát, mivel tele van hegekkel és még az arcáról is lekaparja. Már több éve mondom neki, hogy ne csinálja, mert hogy fog már kinézni stb. Még a mai nap folyamán is láttam, amint szedegeti le a lábáról a vart. Tele van heggel az egész teste és csakazért sem hallgat rám! Csupán sajnálatból hívom fel a figyelmét az "önrondítására". Mit csináljak ezzel? Amúgy lány, tehát 2szer rosszabb a helyzet...
2010. máj. 28. 17:04
 1/5 anonim ***** válasza:

Mért foglalkozol vele?

Nem téged csúfít el! Majd rájön, de akkor már késő lesz!

2010. máj. 28. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Csak sajnálom csórit, igaz, fiatal még(asszem 14 éves), de így se a legszebb szerencsétlen, ezért próbálom rávezetni őt, hogy legalább ne legyen ennél is randább...
2010. máj. 28. 17:21
 3/5 anonim ***** válasza:
Emo?
2010. jún. 4. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

ez egy pótcselekvés, aminek nem is olyan könnyű ellenállni, mint ahogy sok ember hiszi. én is nehezen tudom megállni, hogy ne kaparjam le a sebeimet, de azért próbálom...

meggyőzni nem fogod tudni, ezt neki kell elhatározni, hogy nem csinálja többet és talán sikerül!

2010. jún. 4. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
én is sokx leszedem a a vart a sebekről, de nem mindig marad azért meg a sebhely. a lábamon van két nagy seb is, amiket nem piszkáltam, mégis az egyik már egy, a másik két éve van meg...
2010. jún. 4. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!