Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mennyit lehet keresni futárszo...

Mennyit lehet keresni futárszolgálatoknál?

Figyelt kérdés
Milyen műszakokban dolgoznak és mennyiért? Érdemes ebben elhelyezkedni?

2017. okt. 5. 21:48
 1/3 anonim ***** válasza:
Idehaza nem... nemzetközibe nem rossz, én 8 éve csinálom, európa szerte járok, heti 6-7 napot nyomok, napi 14-16 órát levezetek, volt hogy többet, elég jól keresek, tudom lefelé rakni a pénzt mert alig költök valamire. Viszont erre születni kell, nem mindenki bírja, hogy napi 16 órát levezet. Eleinte csak szólóba mentem, aztán zsámolyos extra hosszú futóval, 9 méteres trélerrel, mondjuk ez nem a tipikus futárszolgálat, de ilyenekben jól tudsz keresni. Mostmár elég szar dolog lett, mert én Csengersimánál lépek be az országba meg ott lépek ki, és Pátyodnál megcsinálták a mérőt, ami méri a súlyt, és az a gond, hogy az Iveco-ba mindig 5 tonna felett van bepakolva csak a rakomány, plusz túl van rakva 1-2 tonnával a futó is, tehát sz össz súly sokszor 11-12 tonna felett van. Vagy elmegyek Fehérgyarmat felé, ha húzok is valamit, mert Szamosangyaloson egy 9 méter feletti trélerrel vagy zsámolyossal, 17-18 méteres szerelvénnyel nem igazán lehet átmenni, csak ha szólóba megyek a Daily-vel. Havi 500-550 megavn tisztán. Van hogy a pályán felakasztunk mégegy trélert, amit lehúzok Letenyéig, mondjuk két trélert húzni nagyon necces :D
2017. okt. 21. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Leginkább itthon érdekelne GLS meg ilyesmi
2017. okt. 27. 12:14
 3/3 anonim ***** válasza:
jah értem... azok nem keresnek annyira jól, ott a beméréseket is fizetni kell, ha jól tudom... kevés az időkeret stb... ha van B+E kategóriád, akk megérné transeurópai fuvarokat vállalni, azok jól fizetnek... de ha mindenképp ilyen GLS jellegűt akarsz, akkor inkább DHL
2017. okt. 27. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!