Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Csomagot adtam fel, de sem...

Csomagot adtam fel, de sem emailt nem kértek sem telefonszámot. Nagyon nagy probléma ez?!

Figyelt kérdés

Most adtam fel először csomagot... És nem hinném hogy ez normális... :D esetleg ha nem oda jut el vagy esetleg út közben elakad valahol mit tegyek?


13/f



2017. okt. 6. 15:13
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha nem jut el a csomag a címzetthez akkor visszajön hozzád. Ha elakad akkor meg reklamálsz a postán.
2017. okt. 6. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Lehet hogy nem kértek de te magadtól is megadhatod a saját és a címzett telefonszámát,a csomagosoknak ki van adva ha nem találják a címen a címzettet akkor fel kell hívniuk megbeszélni hogy mi legyen a csomaggal-persze csak ha meg van adva a telefonszám.A címiraton külön van hely hagyva a telefonszámoknak és az e-mail-nek.

Legközelebb nyugodtan dugd oda egy cetlin a számokat a postásnőnek.

2017. okt. 7. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!