Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Kicsik a "melleim"! Mitől...

Kicsik a "melleim"! Mitől lesz nagyobb?

Figyelt kérdés
Hello még általánosba járok ezért izgat úgy ez a téma!Mit tegyek?Tudjátok vannak azok a kis mellek na nekem annál is kisebb van!Az én ismerőseimnek azért láthatóan van mellük mert úgy kidomborodik legalább egy picit a pulcsi alól de én viszont egy deszka vagyok!Olyan rossz érzés amikor valaki azt mondja hogy "csunyaélet fáj a cicim" és én olyankor arra gondolok hogy inkább fájna csak lenne is valamim meg amikor valahogy szóbakerül ez a téma és en ebből kiszorulok ugyanis rám nem tartozhat mert nincsen mellem vannak dagibb ismeroseim nekik is van már azon látszik hogy hájból van ja és még 1 dolog nem tudok hízni nagyon sokat eszek ilyen 3 tábla csokikat hetente cukrot édességet spagettit nagyon sokat és 41 kg vagyok....seggitsetek elore is kosz

2017. okt. 7. 10:51
 1/3 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy? Milyen magas?
2017. okt. 7. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Kb 140 valamennyi magas 14 eves
2017. okt. 7. 10:53
 3/3 anonim ***** válasza:
77%
Határozottan ne egyél direkt sokat, úgy értem ne akarj direkt hízni. Inkább valamilyen testmozgást / sportot kezdj el (mellkasra, mellizomra ne edzz túl sokat). Egyrészt a mozgás hatni fog az étvágyadra is, másrészt pedig egy vékony / karcsú de sportos alak sokkal előnyösebb, mint egy melles de hájas. Plusz egészségesebb is leszel.
2017. okt. 7. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!