Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintetek ciki, ha férfiként...

Szerintetek ciki, ha férfiként gázspray-t szeretnék venni?

Figyelt kérdés
Tartok attól, hogy meg akarnak verni! Egyébként nem vagyok egy rossz kötésű gyerek, de inkább kerülöm a balhét. Szóval, ha bunyó lenne lefújnám valamelyiket, aztán futnék. Elég volt nekem egy rendőrségi ügy is, amiért megvédtem magam majdnem én húztam a rövidebbet.

#biztonság #gázspray #legális önvédelmi eszközök
2017. okt. 7. 22:11
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem ciki. Én 184 cm/98 kg-os férfi vagyok, mindig van nálam gázspray, és már használnom is kellett. Egy embert le tudok ütni, de ötöt már nem. Én nekem a saját épségem fontosabb, mint az övék.
2017. okt. 7. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Paprikasprét vegyél , nekem az van meg 1db gázstukker vegyesre tárazva .
2017. okt. 7. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Értem! Egyébként olyan spray-t szeretnék venni, ami legális. Nem sokat konyítok a joghoz, de elvileg úgy olvastam, hogy mostanában a 20 ml-s kiszerelésű könnygáz spay-k azok, amik teljesen legálisak. Egy próbát megér végül is, ha tényleg szarban van az ember időt nyerhet vele, amíg elmenekül segítségért szerintem.
2017. okt. 7. 23:08
 4/6 anonim ***** válasza:

Nálam télen pl 2-3 gázspray is van. Egy-egy a kabátom két zsebében két oldalt és még a nadrágom elülső jobb zsebében is.

De ha nem kabátos időszak van, akkor is van nálam 1 vagy 2.


Nem ma volt, de volt már hogy használnom kellett. Én sem vagyok kis méretű ember pedig.


Paprika spray-t vegyél (OC, PV, pepper, pfeffer, ilyen neveken fut, de mind ugyanaz). Ja és FOG típusút, ami nem csíkban spriccel ki, hanem úgy fúj mint egy dezodor, mert azzal nem kell célozni, elég ha csak a fejére fújsz.

2017. okt. 13. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Vettem egy 15ml-s Tw 1000 CS-gázspray-t. Nem tudom mire lesz elég, szerintem ez tesztalany lesz, ha bejön akkor maradok ennél, ha meg gyenge akkor tuti, hogy paprika és teszek a jogalkotásra!
2017. okt. 24. 18:08
 6/6 anonim ***** válasza:

Jaja, érdemes egyet csak tesztre venni.


Én megértem ha valaki nem vesz tízezrekért gázpisztolyt vagy gumilövedékes pisztolyt, de dühítő hogy sok ember még ahhoz is smucig (mert pénze az lenne rá), hogy vegyen 2-3 gázspray-t darabja 1500-2500 ft-ért, amikből aztán egyet elfúj gyakorlásképp. Aztán utána nem is kellene erre költenie 3-4 évig megint.

2017. okt. 24. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!