Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Csak a postán tudok feladni...

Csak a postán tudok feladni levelet vagy képeslapot külföldre?

Figyelt kérdés
Vagy lehet venni olyan bélyeget előre, amivel aztán be tudom dobni bármelyik postaládába? Nem igazán értem, hogy ez hogyan működik.

2017. okt. 9. 09:27
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha tudod mennyi és milyen bélyeg kell a képeslapra akkor elég ha megveszed a bélyegeket, és bedobod a postaládába. De mivel a bélyeget meg kell venned, akkor már egyszerűbb a postára menned, és ott feladni.
2017. okt. 9. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Még csak bélyeget sem kell venni.

Úgynevezett "postakész" borítékot lehet vásárolni, amire már nem kell bélyeg, és azt bármikor bedobhatod postaládába, sorban állás nélkül.

Tehát a postán ezt kérd: "nemzetközi postakész boríték"

2017. okt. 9. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, de nem pontosan ez volt a kérdésem. Rendszeresen levelezek külföldiekkel, aminek részeként a borítékot is én csinálom, kidíszítem, ezért a postakész boríték nem jöhet szóba. Voltam már feladni őket különböző postákon, és nem értem, hogy miért van az, hogy az egyik helyen bélyegeket ragasztottak rá, a másikon pedig csak egy kinyomtatott matricát. Az ár pedig ha jól értem attól függ, hogy Európán belülre vagy azon kívülre küldöm. Szóval olyan bélyeg nem létezik, ami pl. "Európán belüli"? Vennem kéne több különböző értékű bélyeget és kirakni belőlük a külföldi levél árát?

Ha ezekre a kérdésekre bárki tudna válaszolni, azt megköszönném.

2017. nov. 2. 12:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!