Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Meg fenyegetettek mit tegyek?

Meg fenyegetettek mit tegyek?

Figyelt kérdés
Tegnap suliban a fiú wcbe bementem és ott volt egy 8/C gyerek és ilyet szól nekem hogy ki-e nyalom a ...... és én erre azt mondom "vicces vagy" utána el kezdte szidni az édesanyámat és felkaptam a vizet mert hirtelen haragú vagyok és adtam neki 4 nagy frászt utána meg fenyegetett. Ma bejött a bátya hogy ne hogy meg lásson az utcán. Megyek haza és el kapott és késtett a nyakamhoz és ezt mondta "Ne hogy még egy ilyen legyen mert akkor elvágom a torkod" Enyhén szólva nagyon megijedtem. Szóval mit tegyek szóljak a szüleimnek? De én jogosnak tartottam hogy meg vertem ti mit gondoltok? És félek hogy a rovásomra fog menni mert nem vagyok verekedős de nem voltam jó kedvemben. Köszönöm előre is a válaszokat!

2017. okt. 9. 21:40
 1/5 anonim ***** válasza:
58%
Ez már szülők harcává válik. Természetes szólj nekik.
2017. okt. 9. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
58%
Az idősebb testvér ellen rendőrségi feljelentést kell tenni (mondjuk holnap) életveszélyes fenyegetés miatt. A kisebb testvért pedig ismét megverni, csak ezúttal jobban. Egyrészt mert szidta édesanyádat, másrészt, mert késsel küldte rád a testvérét. A továbbiakban pedig MINDENKIT laposra kell verni, aki anyukádat szidja. Én is kiütöttem pár fogat, mire megtanulták, de most már előre köszönnek nekem is, és anyukámnak is.
2017. okt. 9. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
55%

A késes cigányt fel kell jelenteni, neked meg viselni kell a következményeit annak, hogy megvertél valakit.

Mérlegeld, hogy melyik a rosszabb: kapsz egy intőt, esetleg kicsapnak a suliból, vagy szabadon járkálhat valaki, aki ha egyszer iszik egy kicsit, vagy elszív valamit, nem csak a nyakadhoz tartja majd a kést.


Egyébként ha az iskolai verekedésért meg akarnak büntetni, nyugodtan mondhatod, hogy ő provokált, meg hogy molesztált és olyasmire akart kényszeríteni.

2017. okt. 10. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha megfenyegettek akkor nincs mit tenni, interneten kell kérdezgetni, véletlenül se szólj tanárnak vagy szülőnek, mint ahogy bárki más tenné...
2017. okt. 11. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem ha nem akarsz magadnak szarságokat és elakarsz valamit érni az életben, akkor válts iskolát. Én is otthagytam a gengszterképzőt, továbbtanultam hatosztályos gimnáziumban és csak jobban jártam.
2017. okt. 14. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!