Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szeretnék egy telefont venni,...

Szeretnék egy telefont venni, e a szüleim nem engedik. Hogy vegyem rá őket hogy hadd vehessem meg?

Figyelt kérdés

Az a helyzet áll fenn, hogy van egy huawei telefonom ami éppen haldoklik.

Jack dugó nem mindig működik

Kezd nagyon belassulni

Van a képernyőn egy repedés keresztbe, fólia alatt telibe karcos valahogyan, és a fólia is, és az a jó hogy ehez a telefonhoz nem lehetkapni sehonnan semmi kiegészitot venni, kitérve itt a tokokra, kijelző védő fóliára

A fólia mindenhol buborékos, nem merem levenni a törées miatt mert félek a zsebemben mégjibban összetörne, mivel a törés az egy vizszintes vonal.

Az op rendszer android 5.1 és az emui 3.1-es verziója a legfrissebben letölthető erre.Nagyon nem vagyok megelégedve ezzel a készülékkel.Mindenhol csak jó telefonokat látok mindenkinél és én is szeretnék venni egyet magamnak a saját pénzemből amit kaptam a laptopom eladásából.Mindenhol csak az iphone van mindenkinél csak ezt látom, és én is szeretnék egyet már 2012 óta

Ezt a telefont nem én választottam, még egy éves sincsen de le akarom váltani.

Valami módszer hogy elkérjem a pénzem tőlük?

Nagyon elegem van , ebből hogy nem vehetem a saját pénzemből amit szeretnék.

Rendes válaszokat kérek, légyszives :(


2017. okt. 10. 14:09
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Én sem lennék elnéző amíg nem találnál értelmes érvet. Azért kell neked iPhone mert másnak is az van, ez pedig nem egy létszükségleti tényező, csak követnéd a divatot. Drága telefon = gazdag tulaj = presztízs, bár nem írtad hány éves vagy. Minél kevesebb úgy fordított arányosan gáz a helyzet.


Ha ennyi problémád van a jelenlegi telefonoddal akkor beszéljetek meg és nézzetek ki egy készüléket ami ésszerű kereteken belül bevállalható, hiszen ha nagyon rossz (amit írtál az egyelőre csak kifogás, ürügy) akkor attól egy új telefon csak jobb lenne.

Ha neked az az álláspontod marad hogy CSAK iPhone kell mert minden más 'szar', akkor a probléma nem a telefonnal van hanem a fejeddel, mert behülyítettek és elhiszed hogy csak egy almás telefonnal lehetsz valaki.

2017. okt. 10. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Mi lett?
2019. nov. 25. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!