Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Tudnátok ajánlani Xbox One-ra...

Tudnátok ajánlani Xbox One-ra jó játékokat?

Figyelt kérdés
Ne ilyen Fifa 18, Forza7 et
2017. okt. 13. 18:47
 1/7 anonim ***** válasza:
Mert mit akarsz ajánljam a gagyikat?? Ezek a jó játékok
2017. okt. 14. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Mer ezzel játszottam ezellőti években(fifa 17,stb.) kiakarnák mást is próbálni....
2017. okt. 14. 16:18
 3/7 anonim válasza:
Xbox game pass 2500 ft egy honapra, és nagyon sok játékkal tudsz játszani, amig tart az elöfizetésed. Asszem több, mint 100 játék van benne, szerintem azzal próbálkozz, biztos, hogy találsz köztük, ami tetszik
2017. okt. 14. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Ha megveszem ezt akkor amit letöltök az nem veszik el?Vagy csak 1 hónapig tudok vele játszani?
2017. okt. 15. 15:50
 5/7 anonim válasza:
Addig tudsz vele játszani, amig tart az elöfizetésed. Utána nem tudod elinditani. De ha ismét beaktiválod, akkor meglesznek a mentésed, meg minden. Akár ha csak fél év mulva veszed meg ujra, akkor is. A storeban neg lehet néni, h milyen játékok vannak benne. Szerintem teljesen megéri, bár nem uj játékok, de akkor is.
2017. okt. 16. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Inkább nem....
2017. okt. 18. 15:18
 7/7 anonim ***** válasza:

1-es vagyok nekem is van gqme passom de semmi hasznát nem veszem mert nincsenek rá most jó játékok, pl. Halo 5 meg dirt 3 van game passra most ami kiemelkedőbb, de én egyiket sem szeretem.

Amugy nekem forza horizon 3-am van és akár eltudnák vele játszani egy évig is, ha nem játszottál még vele szerintem próbáld ki, meg még van egy csomó jó játék rá, nem sorolnám most el.

2017. okt. 23. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!