Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Egyéb kérdések » Egyéb kérdések

A kérdés
Vetti911 nevű felhasználó kérdése:

Valaki ajanlana gitártanárt?

Vettem egy gitart es evek ota meg szeretnek tanulni gitarozni. Veresegyhazon elek es itt vagy a kornyeken keresek tanart (neten nem igazan talaltam).

Illetve akik tanulnak vagy mar megtanultak gitarozni azok mit tanacsolnak?

Keress kérdéseket hasonló témákban: gitár, zene, tanár, tanulás, oktatás, klasszikus gitár, kezdő

2017. okt. 14. 15:00  Privát üzenet  

A válasz
Mojjo nevű felhasználó válasza:

A tanár jó ötlet, sőt, a lehető legjibb, de egy keresztkérdés, ha esetleg nem jönne össze: mennyire tudsz jól angolul?

A válaszíró 82%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/2Időpont 2017. okt. 14. 15:43 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Mar 8 eve tanulom szoval azert megy. Megerteni megertem. Miert?

# 2/2Időpont 2017. okt. 15. 19:58 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Valaki ajánlana bevándorlással, integrációval kapcsolatos könyvet? Szakdolgozati témához kellene. Ha esetleg még valakinek tapasztalata is lenne a németországi és ausztriai...
Valaki ajánlana nekem a földön országokat?
Valaki ajanlana jo konyvet vagy filmet amiben hollywood kifigurazasarol szol?
Ajánlana valaki egy könnyen használható, és normális zeneletöltő alkalmazást telefonra?
Valaki ajanlana nekem megfizetheto es jo ONLINE gitartanart?
Valaki tud/ajánlana gitártanárt Kaposváron?

Kérdések az Egyéb kérdések rovatbólKérdések az Egyéb kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!