Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Adományba illik / lehet adni...

Adományba illik / lehet adni TISZTA fehérneműt? (Bugyi, melltartó)

Figyelt kérdés

Nem tudom eldönteni, hogy a kukába dobjam-e vagy tegyem hozzá az adományhoz :( Sok adományos oldalon olvastam, hogy ezek a női fehérneműk nagyon keresettek pont amiatt, mert nem ad senki, valahol meg azt olvastam egyenesen gusztustalan dolog, ha valaki ilyesmit adományoz. Kicsit el vagyok bizonytalanodva, mert az én értékrendem szerint - ha valami tiszta és nem agyonhordott - az ok. (a HÁDA is árul fehérneműt használtan).


Sok olyan bugyim van (normál és tanga) amiket megvettem de sosem hordtam, plusz melltartók amiket kihíztam de nincs bajuk egyébként.


Szerintetek kuka vagy adomány?



2017. okt. 16. 13:56
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Nem mindegy hogy tiszta, vagy sosem hordott.

Sosem hordott bugyit és melltartót is adnék. A címkéjén úgyis látszik hogy új. Ha már 1x is viseltem azt a bugyit, akkor kuka. (Vagy megtartanám "majd belefogyok" alapon ;) )

Melltartót még talán úgy is odaadnám hogy párszor hordtam. Attól függ milyen állapotban van.

2017. okt. 16. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Van olyan bugyim nekem is, amelyik csak egyszer volt rajtam. Kényelmetlen, nem jó a fazonja, mérte stb. Aztán vannak megunt de jó állapotban lévő melltartóim. A drága (2ezren felüli)bugyit sajnálok kidobni, a fiókban csak a helyet foglalja, igy én a gyűjtőkonténerbe teszem be. Lehet hogy lesz aki örül neki. Márkás, jó cuccok.
2017. okt. 16. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Én elfogadom ha nekem adod!
2017. okt. 17. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Kuka
2018. júl. 5. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!