Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Most akkor lesz hurrikán vagy...

Most akkor lesz hurrikán vagy nem?

Figyelt kérdés

A minap olvastam a egy cikkben, hogy az Amerikában sokáig tomboló hurrikán Európa felé vette az irányt. Az tudni kell rólam, hogy nem félek általában semmitől, de a viharok, a tornádók a gyengéim..ahogy olvasok egy cikket, egyből az jön rám hogy most "Jajj Ostenem, csak ide ne jöjjön!"

Viszont egyik cikkben sem olvastam hogy most akkor a hurrikán legyengül és vége lesz, vagy megy tovább??Ugye nem éri el Magyarországot??

Először is bocsi ha kicsit hülyének és értelmetlennek néztek csak egy kicsit be vagyok pánikolva és sietek...

Előre is nagyon szépen köszönöm a gyors, értelmes válaszokat!

Egy 15 èves bepánikolt lány.


2017. okt. 16. 16:43
 1/3 A kérdező kommentje:
És elnézést a helyesírási hibákért..
2017. okt. 16. 16:43
 2/3 anonim ***** válasza:

Hol a pokolban olvasol ekkora baromságokat?


"az Amerikában sokáig tomboló hurrikán Európa felé vette az irányt" - Ez nonszensz, képtelenség, ilyen nincs, nem volt és nem is lesz.


Az már más kérdés, hogy egy trópusi vihar, ami az óceán fölött alakult ki, Európa felé tart, de Magyarisztánig nem fog elérni.


Próbálj nem a fészbúkról meg egyéb megbízhatatlan, sőt gyakran direkt pánikkeltő forrásokból tájékozódni.


U.i.: A világvége sem jön el idén, ne fossál.

2017. okt. 16. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
A szárazföldet elérve ezek a hurrikánok hamarosan legyengülnek, a hideg víz is gyengíti őket. Esély nincs arra, hogy egy ilyen kontinentális helyre, mint Magyarország elérjenek.
2017. okt. 19. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!