Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért füstöl a láncfűrész?...

Miért füstöl a láncfűrész? Részletesen lentebb.

Figyelt kérdés

Vettünk egy teljesen új Stihl benzines láncfűrészt.Szaküzlet,

márkaképviselet...

Elolvastuk a használati útmutatót.A stihl honlapján van egy képes szöveges bemutató,hogyan helyezzük üzembe.Azt pontról pontra betartottuk.Miután elég nehezen,de beindult,elkezdett füstölni,de nagyon.Leállítottam.A burkolat ami alatt a rögzítő csavarok vannak, ahhoz a részhez,amin a lánc fut,olyan forró volt,hogy,alig lehetett kézzel megfogni.A burkolat alatt a műanyag összeolvadt.

Valami ötlet?



2017. okt. 19. 19:51
 1/6 A kérdező kommentje:
Azt még hozzátenném,nem most volt először láncfűrész a kezemben.Tudom kezelni,használni,élezni stb...
2017. okt. 19. 20:01
 2/6 anonim ***** válasza:
Tettél 1/40-ed fullszintetikus olajat a benzinbe? Rendes lánckenőt használsz?
2017. okt. 19. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Persze,mindent a boltban vettünk meg hozzá.
2017. okt. 19. 21:16
 4/6 anonim ***** válasza:
Fűrész típusára és az olajéra lettem kíváncsi ezen a ponton.
2017. okt. 21. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Az a műanyag vacak dekni füstölt vagy a kipufogó? Nem mindegy.

Lehet bármi, szorul a kuplungkerék, ha a kipufogó rendszer akkor a gyári gépolaj ég ki belőle és azért.

Gondolom ha nem először volt ilyen a kezedben akkor ki is tudod deríteni ebből a hiba okát, ellenkező esetben szeriz.

2017. okt. 24. 03:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszi a választ,valami gyári hiba volt,kicserélték.

Az új frankón működik.

2017. okt. 27. 19:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!