Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Sürgős! Halloween jelmez ötlet?

Sürgős! Halloween jelmez ötlet?

Figyelt kérdés

10.27-én vagyis jövő pénteken. Lesz halloween buli a suliban. KÖTELEZŐ

ott kell maradni , valaminek beöltözni. Sajnos nem nagyon van ötletem , hogy minek öltözzek be. Az a baj , hogy én nem szeretem a halloween-t.Nem szeretek beöltözni , csúnyának , ijesztőnek. Mert halloween-on mi van?! Szellem , zombi , csontváz , tök többet nem tudok most. Amúgy fiú vagyok.



2017. okt. 20. 13:20
 1/6 anonim ***** válasza:
Madárijesztő beledobsz a nyakadba nêhany szalmaszálat meg felveszel egy vastagabb ruhat az ujjaidhoz is ragasztassz meg egy szalmakalap
2017. okt. 20. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
47%
ilyenre nem kötelezhetnek!
2017. okt. 21. 04:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Legyél bohóc most az van felkapva az Az miatt
2017. okt. 21. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Látom nem sokat segített a SÜRGŐS! kifejezés. Azt hittem több válasz érkezik :^( Amúgy NEM KÖTELEZŐ , de milyen GÁZ lenne látni sokakat , hogy be vannak öltözve valamilyen jelmezbe én pedig nem __ :(
2017. okt. 23. 08:10
 5/6 anonim ***** válasza:
Dementor? Nagy fekete lepedo vagy kopeny
2017. okt. 23. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Végül varázsló lettem. Ami úgy let csinálva , hogy Penny-ben van ez a boszorkány kalap , azzal az let csinálva , hogy le let vágva a hosszú haj ( ami úgy néz ki ). Varázspálca egy vastag ceruza let alufóliával bekötve.És még volt egy fekete ing. Ez a halloween jelmez ^-^
2017. okt. 25. 20:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!