Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miről beszélgessek az internet...

Miről beszélgessek az internetes barátommal? Eddig csak köszöntünk. Mit írjak neki?

Figyelt kérdés

Nem tudom mit írjak. Igazából nem is posztot rakott ki csak kommentelt és ráírtam :)


Mit írhatnék neki (nem tudunk egymásról semmit)



2017. okt. 22. 12:33
 1/7 anonim ***** válasza:
Úr isten, ember.. tudod te, mit jelent a "barát" szó? xD Introvertáltként nekem nagyon kevés barátom van, de velük mindenről tudok beszélgetni. Te meg köszöntél valakinek és a barátod? Hát, te beteg vagy. :D
2017. okt. 22. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Tudom 😉
2017. okt. 22. 12:46
 3/7 A kérdező kommentje:
Mondhatom azt, hogy a barátom már pár chat csopiban is bent voltunk nem vagyunk teljesen idegenek xD
2017. okt. 22. 12:48
 4/7 anonim ***** válasza:
Pl Heló, szia, szevasz! Van nálatok terasz?
2017. okt. 22. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
XD
2017. okt. 22. 15:22
 6/7 anonim válasza:
Találjatok közös témát. Kérdezgess, vagy esetleg kérdezd meg azt, hogy van-e kedve beszélgetni.
2017. nov. 14. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Na mind1 barátok vagyunk de nem nagyon megy.. Mindq
2017. nov. 16. 18:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!