Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A jófogáson h lehet licitálni?

Tibor04 kérdése:

A jófogáson h lehet licitálni?

Figyelt kérdés

2017. okt. 23. 00:20
 1/1 Harangozó Csaba ***** válasza:
Szerintem sehogy, mivel a Jófogás egy apróhirdetési oldal, nem pedig aukciós. Alkudozni próbálhatsz az eladóval a Jófogáson, de a siker nem garantált. Személy szerint én nem szeretem, ha az általam megadott árból alkudni akarnak :-( ( Ha mindenáron licitálni akarsz, akkor ott a Vatera, ott vannak aukcióra feltett dolgok, bár nem mind az. Valamint megpróbálhatod a [link] oldalt is, bár itt nem minden kategóriát találsz meg, vannak dolgok amiket nem lehet hirdetni. S ha minden kötél szakad, a Google-al keress rá az "aukció" vagy a "licitálás" szavakra és az eredményekben lesznek weboldalak ahol megy a licitálás. ) Sok szerencsét !
2017. okt. 23. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!