Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Van olyan oldal ahonnan...

Van olyan oldal ahonnan "legálisan" tölthetek le filmeket?

Figyelt kérdés
Eddig ncoreról töltöttem torrenttel, de nem rég szólt apukám, hogy azt ne használjam, mert kint élünk Angliában, és itt ezt nagyon figyelik.
2017. okt. 23. 17:07
 1/2 anonim válasza:
Szerintem legálisan csak venni tudsz:D
2017. okt. 24. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Rögtön azzal kezdeném, hogy bár angol tolmács-szakfordító vagyok, CPE-vel (Cambridge Proficiency-vel) és társadalomtudományi és gazdasági szakfordító és tolmács végzettséggel rendelkezem angol nyelvből, de az idevágó jogszabályi rendelkezéseket részleteiben sajnos nem ismerem, és bár közel anyanyelvi szinten beszélek angolul - bár ez egy anonim fórum, a így arról NEM nyilatkoznék.

Én Netflix-et és/vagy HBO GO-t vennék, és onnan néznék - legálisan - friss filmeket. Persze vannak olyan tartalomgyüjtő(valójában linkgyüjtő) oldalak, mint filmezz pont eu, stb. de akkor gondolom az is tilos.


Szerintem ez olyan dolog, ha havonta tucatszámra szedegetsz le filmeket, azt persze, hogy előbb-utóbb észreveszi és jelenti a szolgáltató, de ha hébe-hóba egyszer-egyszer leszedsz egyet-egyet, azt nem. Én például - míg kb.3 hete nem jutottam Netflix hozzáféréshez - ingyen, ismerőstől, a sajátját osztotta meg velem, jófejségből - addig kb. kéthavonta 1-2-t letöltöttem, azóta egyet sem,mert mindent Netflixen nézek.

Eddig a kutya nem szólt.

Persze ha havonta 8-10 filmet,vagy még többet szedsz le, na azon ne lepődj meg, ha büntetni fogják, mert ez illegális.

2020. dec. 12. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!