Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Bizottsag fogad Lakcim kártya...

Fanni.1 kérdése:

Bizottsag fogad Lakcim kártya nélkül?

Figyelt kérdés

Röviden annyi hogy 23/L V.

Es abortuszom lesz voltam nogyogyasznal mar voltam 1szer Bizottsagnal vissza kell mennem es mondtam hogy nincs Lakcim kartyam mert el hagytam...

Azt mondta csinaljak újat de nincs ra meg 2500ft om se az abortusz es stb kiadas miatt minden orvosi papiron rajta van a lakcimem mivel a nogyogyasznal be van irva a gépbe. Szerintetek fogadni fog ugy es megkapom a csekket ha megmondom nincs penzem megcsináltatni de ott van minden papiron rajta? (Védekezés mellet esetm teherbe mielőtt valaki le szolna...)



2017. okt. 24. 15:41
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Már nem kell fizetni a lakcímkártyáért (ahogy a személyiért, jogsiért sem), ingyen megcsinálják.
2017. okt. 24. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Szia! Szerintem is kell a lakcímkártya, és én is úgy tudom, hogy már ingyenes. Amúgy megkérdezhetem, miért nem akarod megtartani? Én is voltam hasonló helyzetben 24 évesen...
2017. okt. 25. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!