Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mai napon vettem észre hogy...

Mai napon vettem észre hogy pénteken, ismerősöm lett egy ember, akit bese jelöltem. Ki lehet ez? (kép)

Figyelt kérdés
[link]

2017. okt. 24. 18:59
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Egy török kozmetikai márka (Farmasi) modellje, az nyilvánvaló hogy a net a képről van szedve:

[link]


Név szerint pedig egy orosz modell, Tanya Doronina

[link]

2017. okt. 24. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Köszi. Ment a zöld kéz.

De hogy jelölődhetett be, mikor a kezemben se volt a telefon abban az időpontban?

2017. okt. 24. 19:57
 3/7 Koplárovics Béci ***** válasza:
64%

Elképzelhető, hogy ez érkezett meg:

[link]

2017. okt. 24. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

#3

Remélem, hogy csak ez jött meg. Zöld kéz ment.

2017. okt. 25. 14:35
 5/7 anonim ***** válasza:
Ahhoz nem lehet köze. A beékelődő reklámok megtörik az oldal tartalmát, de nálad nem ez van. Ez egy konkrét regisztrálsz személy és vele való kapcsolatfelvétel lehetősége, ráadásul egy profilé és nem oldalé. Biztos hogy nincs köze a cikk tartalmához.
2017. okt. 25. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
100%
Ez úgy lehetett, hogy te bejelőltél valakit aki visszaigazolt téged az adott héten. De akkor még más néven szerepelt (pl Kovács Éva) de időközben megváltoztatta a nevét és profilképét.
2017. nov. 6. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
#6 Ebben is van valami, bár szerintem ez nem lehet.
2017. nov. 7. 20:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!