Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért pont, akkor jön rám a...

Miért pont, akkor jön rám a székelés amikor mennem kell valahova?

Figyelt kérdés

Pl. Minden reggel a buszra indulás előtt kb olyan 10perccel előtte rám jön h wczni kell ami borzasztó érzés...

Akkor valamikor moziba mentem barátokkal és az elott h indulnék megint az volt h wcre kell mennem mentem is legfeljebb akkor majd kicsit várnak ram... es kellett de nem tudtam egyszerűen wczni az is nagyon kenyelmetlen volt...



2017. okt. 24. 22:58
 1/5 A kérdező kommentje:
Ja és alapjában véve szorulásos vagyok.... olyan is van h 4napig nem nagy wczek.
2017. okt. 24. 23:03
 2/5 buszter ***** válasza:
88%

3 napig nem wc zes... Egyel egy kis aszalt szilvat

Napi 2 liter tisztaviz... Ebbe nem számít bele se leves se tea se üdítő.... Ha ezekutan is székrekedésed van menj orvoshoz. Mondjuk van aki el ez a normális.


Indulas előtti wczes inger idegesség miatt van. Ha biztos vagy benne hogy nem kell mert már voltál mondjuk pár perce, akkor próbálj vmi másra figyelni. Kösd le magad. Relaxalj.

2017. okt. 25. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
76%
Mert az élet ilyen>💩
2017. okt. 25. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 fogd válasza:
100%
Szociális fóbia, nézd meg a neten.
2017. okt. 25. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
85%
Szerintem ez a stressztől lehet nálad. Légy nyugodt mindig, és akkor nem lesz gond. :)
2017. okt. 25. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!