Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ha bejelentkezve maradtam...

Ha bejelentkezve maradtam valaki gépén a facen, akkor ha megváltoztatom a jelszót és kérem, hogy jelentkezzen ki más eszközökről, akkor kijelentkezik nála?

Figyelt kérdés

Pontosan nem tudom mit jelentet ez, hiszen én nekem a saját gépemen mikor ezt csináltam nem dobott ki, hogy jelentkezzek újra be, mégis rákattintottam, hogy jelentkezzen ki más eszközökön is.

Sajnos az exem gépén maradtam bejelentkezve, akivel nem igazán tudom ezt megbeszélni, mert simán lehazudja.

Szerintetek így kijelentkezett nála is?



2017. okt. 25. 18:42
 1/2 edemmester ***** válasza:

Igen, azon a gépen kívül amiről a jelszót megváltoztattad, az összes többiről kiléptet ha ezt a négyzetet bejelölted. Ahhoz, hogy más eszközökről kiléptesd magad, egyébként még jelszót sem feltétlen szükséges váltani (bár célszerű).


A beállításokban a Biztonság (illetve angolul Security and Login, gondolom a magyar fordításban biztonság és bejelentkezés vagy ilyesmi neve lehet) fülön meg tudod nézni, hogy milyen eszközökről vagy bejelentkezve, és bármelyiket akár egyesével is kiléptetheted, itt leellenőrizheted hogy nincs-e semmi olyan eszköz a listán, ami esetleg az övé lehet.

2017. okt. 25. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
úúú akkor szuper köszönöm :))
2017. okt. 25. 19:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!