Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Milyen fajta hígítókban van GHB?

Milyen fajta hígítókban van GHB?

Figyelt kérdés
Van egy szokásos festékboltom ahova mindig szoktam menni ha valamilyen maszek munkám van (festő vagyok)ma is bent voltam diszperziós festékért és új hengerért! De feltűnt hogy pár fiatal suhanc hosszú ideig nézegetik a lakbenzineket és végül az egyikre rá is bökött az egyik srác szélles vigyorral az arcán hogy ez lesz az! Majd percekkel később miután álltam kifele a kocsimmal szintén hasonló korosztályú csajokkal mentek el széles vigyorral az arcukon!

2017. okt. 26. 19:17
 1/2 anonim válasza:
szerintem egyszerűen csak szipuzni mentek!
2017. okt. 26. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Először én is arra gondoltam! De aztán arra gondoltam hogy túl sokat válogatnak köztük! Ha tényleg kábítani akarnák magukat akkor kiválasztották volna a legolcsóbbat és mennek!
2017. okt. 27. 10:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!