Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Honnan szerezzek igazolást,...

Honnan szerezzek igazolást, hogy ne kelljen osztálykirándulásra mennem?

Figyelt kérdés

Semmi jó helyre nem megyünk, még program sincs. Az osztállyal meg nem igazán jövök ki. Páran már kitaláltak valamit előre pl. esküvő, hogy ne kelljen menni.

A szüleim is megengedték, hogy ne menjek, de ők már nem igazolhatják.

Múlt héten voltam beteg, és még mindig köhögök, és náthás voltam, de múlt héten is mentem iskolába. Kirándulás pénteken lesz, tehát arra meggyógyulok.

Esetleg az orvoshoz elmehetek kamu betegséggel, de mi legyen az?


2010. máj. 30. 14:36
 1/9 anonim ***** válasza:
ne menj és kész.
2010. máj. 30. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

hú én egyszer olyan színjátékot levágtam az orvosnál,h. öröm volt nézni x) mondtam neki,h. hasmenésem volt egész éjjel, görnyedten ültem, aztán amikor megnyomkodta a hasamat, megállapította,h. tényleg élénk a bélmozgásom, és végül arra jutott,h. valószínűleg vmi fertőzés :)

sztem a hasmenés jó, azt nem tudja ellenőrizni :] meg mondd,h. rossz a közérzeted, ilyenek.


amúgy nekünk nem is kellett igazolás oszt.kirre, mikor egyszer nem mentem el..

2010. máj. 30. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Kötelező osztálykirándulás? Ezt nem értem. Nálunk sosem volt kötelező, aki nem ment, azért nem, mert nem rá miből. Igazolatlant kapsz, ha nem mész?
2010. máj. 30. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Nekünk muszáj igazolás. Ha valaki egy órán igazolatlant kap, akkor addig cseszteti az ofő, amíg nem igazolja.

Valószínűleg én is hasmenésre hivatkozok majd.

A tesóm is ezt szokta neki mondani, ha valamiért nem akart dolgozni menni. Erre azt mondta neki az orvos, hogy vírusos torok gyulladása van, amikor nem volt semmi baja, és kiírta egy hétre.


És mikortól ne menjek? Mert az feltűnő, hogy csak aznap nem megyek. Szerdán pedig muszáj egy dogát megírnom.

Úgy jó, hogy csütörtök, péntek?

És nem lehet ezzel az orvosnál lebukni, pl. olyat kérdez, amire nem tudok válaszolni.

2010. máj. 30. 14:52
 5/9 A kérdező kommentje:

Persze az ofő is azt mondja, hogy nem kötelező, hanem be is lehet menni iskolába tanulni, mert az egész gimi egy nap megy, de van egy összevont osztály, aki tanul, ha nem megy. De azt monda, hogy gyakorlatilag ilyen nincs, csak mondják.


Tehát valahogy muszáj igazolni, és indokolni kell még az orvosi igazolást is, hogy mi volt a bajom.

1x szülő igazolta, mert hánytam reggel, és azt se akarta elfogadni, mert attól még jönni kell, mert ő is jön ha rosszul van.

2010. máj. 30. 14:56
 6/9 anonim ***** válasza:

Voltálmár hasmenéses? mert ha igen akkor tudod milyen, és nem kérdezhet olyat, amire nem tudsz válaszolni.

És igen csütörtökön ne menny.

2010. máj. 30. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

elég hülye ez az ofő...

a hasmenés jó, mi olyat tudna kérdezni az orvos, amire nem tudsz válaszolni? semmit. légy kreatív, éld bele magad a helyzetbe és menni fog :D

2010. máj. 30. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Belőled is igazi társasági ember lesz -.-"
2010. máj. 30. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Én mennék szívesen, ha lenne valami program, de még mindig semmi. És kb. negyed osztály nem megy.


Orvosnál kb. 4 éve voltam, hogy kiírjon, tehát csak nem gyanakszik, hogy lógok. Az ofő meg tényleg nem normális.

2010. máj. 31. 20:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!