Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ti féltetek a nyelvvizsgán?

Ti féltetek a nyelvvizsgán?

Figyelt kérdés
Az a helyzet, hogy én most fogok menni, és nagyon félek. Valami tipp, hogy nyugodtabb legyek?

2017. okt. 31. 13:15
 1/7 anonim ***** válasza:
63%
Dobj be előtte egy felest. Vagy kettőt.
2017. okt. 31. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Ment a zöld kéz, bár ezzel nem sokat segítettél. De legalább humoros volt, taps.
2017. okt. 31. 21:07
 3/7 anonim ***** válasza:
Pedig akár pirosat is nyomhattál volna, mert nem viccnek szántam.
2017. okt. 31. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Szia! Próbálj megnyugodni, ha készültél, akkor menni fog! :) Ha megnyugtat nézz híreket, hallgass rádiót vagy olvass azon a nyelven. És aludd ki jól magad, tervezd meg az utadat, nehogy elkéss, készíts elő mindent még előtte való nap, pl. mit veszel fel, csoki, szótár, kabala...stb. Mikor, milyen nyelvből és szinten mész? Drukkkolok!!:)
2017. nov. 1. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm szèpen a jó tanácsokat! Angolból megyek középfokúzni :)).

15L

2017. nov. 3. 10:49
 6/7 anonim válasza:

Tuti ügyes leszel! Nem tudom, számít-e, de én is 15 voltam, mikor angol középfokúztam, és sikerült!! Break a leg!:)

17/L

2017. nov. 3. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Igen, számít! :)) Nagyon köszönöm a biztatást, már megírtam az írásbelit, és meg volt a szóbeli is, szerintem jól sikerült.

Kösziii😊😊

2017. nov. 5. 20:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!