Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan szüntessem meg a Badoo...

Hogyan szüntessem meg a Badoo profilomat?

Figyelt kérdés

Az lenne a kérdésem, hogy beregisztráltam az oldalra. Egy pár nap után az ingyenes szupererő megszűnt, majd előfizettem az egy hónapos szupereőre. Hogyan tudnám ezt törölni, vagy megszüntetni? Nem szeretnék már fent lenni, de azt írják hogy meghosszabodik az előfizetés, miután lejárt a jelenlegi. Már mindent próbáltam, neten is nézelődtem, de nem találok semmi érdemlegeset ezzel kapcsolatban. Vmi olyasmit írnak hogy le kell íratkozni, de nem találok semmi ilyet az oldalon. Ha töröltem a profilomat akkor meg fog szűnni azzal egyetemlegesen az előfizetés is?

Előre is köszönöm a segítséget!


2017. nov. 1. 16:30
 1/1 anonim ***** válasza:

Csak egy tanács a következő netes előfizetéseidhez:

- Soha ne fizess elő semmire addig, amíg nem találtad meg, hogy hogyan kell lemondani az előfizetést.

Akkor nem jársz úgy, mint most.

2017. nov. 1. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!