Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Egyik internetes oldalon...

Egyik internetes oldalon olvastam erről a Hatrvadász képzésről, de én készenléti rendőrnek szeretnék menni?

Figyelt kérdés
Ha felvételt nyersz,6 hónapos képzésben veszel részt, mellyel OKJ-s őr-járőrtárs rész-szakképesítést szerezhetsz. Már a képzés első két hónapjában is munkaviszonyt létesítünk, ezt követően a Készenléti Rendőrség hivatásos állományába kerülsz,12 hónapos próbaidővel, milyen esélyem van arra hogy készenléti rendőr legyek? azt olvastam hogy ha valakinek van rendészeti iskolája azokat veszik fel készenlétis rendőrnek, nekem ez nincs de van érettségim!
2017. nov. 3. 12:53
 1/1 anonim ***** válasza:

Ez ennél bonyolultabb kissé. Ha Határvadász képzésen veszel részt, akkor is a Készenléti Rendőrség állományába kerülsz, járőrtársi beosztásban, ami olyan, mint Rendészeti Szakközépiskolában ( adyliget,miskolc,körmend,szeged) ha kiraknak próbaidőre.

Ha jól tudom a Készenlétinek van külön képzése, ami teljes értékű rendőrt csináál belőled, a KR állományába.

RSZKI-nél pedig 2 éves képzés során kapod meg a járőri beosztást (közbe persze valószínű, hogy lesz próbaidő), de ott nem biztos, hogy a KR-hez kerülsz, ez rszkinél zsákba macska. Lehet letesznek vidékre,lehet brfk, lehet kr.


Valami kérdésed van, írj

2017. nov. 10. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!