Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit jelent az ha valakit...

Mit jelent az ha valakit elfogató parancsal visznek be a börtönbe?

Figyelt kérdés
2017. nov. 3. 15:22
 1/6 anonim ***** válasza:
Az azt jelenti, hogy el kell fogni, s ha megvan, akkor be kell vinni a börtönbe.
2017. nov. 3. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Értem köszönöm
2017. nov. 3. 15:32
 3/6 anonim ***** válasza:

Börtönbe rendszerint szökött rabot visznek így vissza. Bár lehet, azt sem közvetlenül oda.

Egyébként meg bűncselekmény miatt körözött személyt vizsgálati fogságba szoktak vinni, ha jól tudom.

2017. nov. 3. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Értem az ismerősöm nem szökött rab nahem elözöleg mikor börtönben ült ott belekeveredett egy verekedésbe és most lépett jogeröre és elfogato parancsal vitték el és nem értettem hogy miért.
2017. nov. 3. 15:59
 5/6 anonim válasza:
Azért elfogatózták, mert nem ment be magától letölteni a büntit. Az benne a rossz, hogy nem vagy rá felkészülve, hipp-hopp kattan rajtad a bilincs, majd pár óra múlva már bent csücsülsz a zárkában.
2017. nov. 4. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Értem de ismerösömnek 2018 februárba kellett volna bemennie erre majd nem egy hete elvitték
2017. nov. 4. 08:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!