Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Unatkozok mit csináljak?

Unatkozok mit csináljak?

Figyelt kérdés

13éves lány vagyok.Olvasni nem szeretek rajzolást unom.Abban a faluban ahol én lakok ott nincsenek barátaim inkább öregek laknak itt.Wifi nincs csak mobil netem és már az se sok.Ötlet hogy mit csináljak?


Se bunkó kommenteket se nyelvtan tanárt nem kérek...


2017. nov. 5. 11:29
 1/3 anonim ***** válasza:
45%
Az önkielégítéssel próbálkoztál már? Azzal is el lehet csapni az időt.
2017. nov. 5. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
60%

én ilyenkor maszturbálni szoktam

de süthetsz vagy főzhetsz valamit

kimehetsz a kertbe kapálgatni vagy valami

nézz sorozatokat

18L

2017. nov. 5. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nézz youtube videókat, és ott vannak olyan videók ahol tippeket mondanak mit csinálj, sétálj, csinálj kreatív dolgokat,főzz,süss,ha van tv-tek akkor tv nézz ha akarsz.Tanulj habár ez hülyeség mert ki akar tanulni?Netezz ameddig lehet, Gyakori kérdéseken válaszolgass, tölts le olyan játékokat amihez nem kell net és jók,szoval nem unod meg 2 perc alatt, menj le az egyik rokonodhoz ha ott lakik,társasozz ha van kivel,kirakozz,ha szorakoztat.Takaríts habár azt sem sokan szeretnek.Ha van házi állatod akkor játsz vele.Nézdd a kedvenc videósod,vagy keress újakat.stb....

Remélem tudtam segíteni :D

2017. nov. 5. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!