Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Rasszisták, miért utáltok...

Rasszisták, miért utáltok mindenkit, aki nem fehér?

Figyelt kérdés
El tudjátok magyarázni értelmes okokkal?
2010. máj. 30. 22:17
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
71%
én a rasszistákat utálom. félig roma vagyok életembe nem loptam semmit és a családom is tisztességes és volt h egy skinhead ok nélkül betámadott a buszon...
2010. máj. 30. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Bocs, de nem te vagy, aki azt kérdezte, h félvér vagyok, elítéltek?
2010. máj. 30. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
nem de rákeresek a kérdésre kiváncsi vagyok
2010. máj. 30. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
2010. máj. 30. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
71%
Mert unatkoznak... Utálom a rasszistákat!!! Sosem értettem miért nem élhet békében egymással egy fekete, fehér esetleg ázsiai ember eloitéletek nélkul. Ugyanolyan emberek, csak nem fehérek.. És most fáj ez valakinek?
2010. máj. 30. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
És ha visszaugorva a történelemben minden másképp lenne? Mondjuk a négerek rabszolgái lennének a fehérek. Lehet, hogy akkor a rasszisták azok lennének, akik a fehéreket elítélik?
2010. máj. 30. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
71%

Mint például Dél-Afrika...

Amúgy csak azért ítélik el őket, mert valamiben mások, és túl körülményes lenne végiggondolniuk, hogy nem lehet és nem is szabad rávetíteni néhány tulajdonságot egy egész csoportra...igaz mindannyian ezt tesszük, (mint pl. most én) de náluk agreszivitás is társul ehhez, és gyűlölet és düh...

2010. máj. 30. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Hmm. rassizstától még nem érkezett válasz. Ezek szerint ők maguk se tudják?
2010. máj. 31. 00:30
 9/12 anonim ***** válasza:
79%

nem vagyok rasszista.


DE elgondolkodtam rajta mert átfordult világ. A megkülönböztetett nevezzük röviden (bár helytelenül) rasszok már pozitív diszkrimináció előnyeit élvezik.


Pl. ha néger vagy már nagyon könnyen kapsz munkát mert ugye ha nem adnak munkát akkor üvölthetsz hogy rasszizmus!!

úgy hallottam

még jutattásokat is kapsz Angliába a munkádhoz házat v. kocsit és ez csak Anglia


ha roma vagy segélyt kapsz támogatást plussz pontot az egyetemre, és randalírozhatsz a vonaton és nem szólhat rád a kaller mert üvöltheted rasszizmus!!



Én azért tartom undorítónak egyes romák viselkedését ami sajnos nagy részük tagathatatlanul. Azért hoz a világra 2,3,4 gyereket, hogy támogatásokat kapjon de emellett elissza elbagózza a gyerekeket leszarja és vagy bedobja intézetbe és folytatódik tovább a hibás nemzedék burjánzása.


A kettő együtt. A romák tudják, hogy romák és ezt felvállalják és hangoskodnak zaonganak, mint a négerek.



Természetesen mindkét oldalról változtatni kell egyszerűen úgy ami gyakorlatba lehetetlne, hogy ne legyen se pozitív se negatív diszkrimináció. Ugyanúgy vegyék fel a suliba a roma tanárt stb..


Ez két oldalú dolog. Vitathatatlanul előtérben van a rasszizmus de már azért mert irigykedik a sápadtarcú a kedvezményezettekre

2010. máj. 31. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

en nem vagyok rasszista, de az ember szine feher :D

amugy en az afro-ameriakat nagyon nem szeretem, eljenek ahol akarnak csak ne a közelemben, egyszerüen undorodom a feher tenyerüktöl.... brrr.....

2010. máj. 31. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!