Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Azért bannolják annyian Zedet...

GOD zilla kérdése:

Azért bannolják annyian Zedet mert sok a Yasuo main és Zed countereli Yasuo-t?

Figyelt kérdés

2017. nov. 7. 13:57
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Azért bannolják annyian, mert vagy nagyon jól játszol vele, vagy nagyon szarul. Senki sem akar egy feedelt Zed ellen játszani, ahogy egy feeder Zeddel sem egy csapatban.
2017. nov. 7. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Tipikus bronz logika
2017. nov. 8. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
zed nem counterli yasuot az egy skill matchup
2017. nov. 8. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
0%
Mind2 noob champ...
2017. nov. 8. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
azert bannolák mer egyszer jött ellene egy fed zed es one shotolota, de általába a bronzok /silverek szokták sűrűn bannolni mint pl aki aszt irta hogy mind 2 noob champ, yasuo val ugyan egy, amugy zed main vagyok csak hogy menősködjek 300 k
2017. nov. 9. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm az értelmes válaszokat :)
2017. nov. 10. 15:19
 7/10 anonim ***** válasza:
Én személy szerint azért szoktam banolni, mert az ultijaval focusolja az adcmet :( Vagy engem, ha papír suppal vagyok :(
2017. nov. 10. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
más assasin nem fogja focusoli az adc szerindted? pl egy talon sokkal gyorsabban es könnyebben megöli az adc t ,miért nem őt bannolják már akkor?:D
2017. nov. 10. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Yasou vs zed az skill matchup csak szólok.

De Yasou undorítóbb szerintem. Zedet ha megvered lanen kb semmit nem fog érni. Yasouval egyszer mentem kicsit trollos menetet early game 0\10\2 csak farmom volt 28.percben megvolt fantom dancer és az infinity meg egy kis lifesteal 1v3-aztam.Szóval aki szerint balanced meg nem noob champ az hülye.

2017. nov. 11. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
8-as Talont kevesebben használják, és talon ellen könnyebben megtudom védeni c:
2017. nov. 11. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!