Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan tudnék 13 évesen pénzt...

Hogyan tudnék 13 évesen pénzt keresni?

Figyelt kérdés
Szeretnék keresni egy kis zsebpénzt ami tényleg nem a szüleim fizetéséből van! Nem tudok kérni tőlük nem vagyunk olyan gazdagok hogy nekem adjanak minden hónapban 5000-et! A youtubra gondoltam már de nagyon félek belekezdeni nehogy leégjek! Ha van ötletetek írjatok! A normális válaszokat előre is köszi!!

2017. nov. 11. 08:10
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

NEM LEHET 13 ÉVESEN PÉNZT KERESNI.

15 évesen majd diákmunkázol.

Takaríts, szomszéd kutyáját megsétáltatod és 'feketében' kapsz egy kis zsebpénzt.

Viszont várjál két évet, onnantól mehetsz. Szüleid sem várják el hamarabb.

Meg aztán minek neked 5000ft? Úgy gondolod rád nem költenek ennyit egy hónapban? Ruha, étel, kis biszbaszok, fűtés, villany, víz, suliba ami kell.

Ha elmondod nekik, mire kell a pénz, biztosan szívesen adnak. Ezen ne izgulj!

2017. nov. 11. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szomszéd ablak pucolàs
2017. nov. 11. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Na a youtube meg az ilyen netes baromságok eszedbe se jussanak!

Csatlakozom a többiekhez, ebben a korban csak takarítani tudsz, én pl unokatesómhoz jártam mert ők pénzesek voltak. Aztán 16 éves kortól jött a diákmunka. De a netet tényleg felejtsd el, az nem normális dolog.

2017. nov. 11. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!