Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Elmúlt a fájdalom, de hogyan...

Elmúlt a fájdalom, de hogyan lehetséges ez?

Figyelt kérdés

szóval, egy hete pénteken kezdett el fájni a fogam, azt hiszem amikor pénteken felkeltek, egészen csütörtökig fájt, szóval hat napig (hétvége előtt esélyem nem volt fogorvoshoz eljutni)

volt éjszaka amikor könnyekkel keltem, próbáltam öblögetni de mást nem nagyon tehettem,

a lényeg viszont hogy pénteken felkeltem és kb semmi, egy tompa érzés néha de nem fájdalom, alig észrevehető és azóta nem fáj, rágni tudok vele meg minden.


Ahogy észrevettem letört egy pici darab vagy lyukas nem tudom de az a lényeg hogy ez már a második ilyen esetem és nem tudom hogyan lehetséges ez, X napig iszonyatosan fáj hogy majd beleőrülök aztán meg kb minden nyom nélkül eltűnik a fájdalom, 1-2 éve volt hasonló akkor is fájt pár napig aztán semmi hetekig (akkor vagy egy hónap múlva csinálta meg fogdoki addigra volt időm elmenni)


Az lenne a kérdésem, mi történik ilyenkor, jön a fájdalom jelzi hogy gond van, fizikailag is látszik hogy gond van aztán egyszer csak akár végleg eltűnik minden beavatkozás nélkül?


2017. nov. 11. 17:43
 1/1 anonim ***** válasza:
58%

Kihalt az ideg. Amíg élt, addig tudta jelezni, hogy baj van.

Most már nem tudja jelezni, de még mindig baj van.


Menj el orvoshoz, mert szétrohad az egész fogad, keletkezhet benne majd egy gennyes góc, aztán nem tudod, hogy mitől leszel olyan rosszul, hogy mentőt kell majd hívni.

2017. nov. 12. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!