Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Tudnátok Hasonlót mint az...

Tudnátok Hasonlót mint az Itazura na kiss? Special a? Kaichou wa maid-sama?

Figyelt kérdés

Amik fent vannak azokat már láttam.

Ilyen h LovelyComplex meg h Toradora ezeknek a címèt már neküldjétek. Az a lényeg h legyen :-romantikus

-15-17 évesekről szóljon

-Ne legyen túl rövid (ne csak 12 részes legyen, ha több évados az nemgond) 😃 Előre is köszi!



2017. nov. 11. 22:23
 1/4 anonim válasza:

Szia en is nagy itazura na kiss fan vagyok! :D mar legalabb 7x vegigneztem xD azota meg nagyon megtetszettek ezek :D :

Ookami Shoujo to Kuro Ouji - ez nekem nagyon tetszett <3

Ao Haru Ride - itt sajnos nem jonnek ossze a vegen de a tortenete jo :) megeri megnezni

Myself ; Yourself - ez is nagyon tetszett

Orange - ez is nagyon szep tortenet :) van filmje is

UI: sajnalom de mind 13 reszes de megeri megnezni :)

Es meg tudok ajanlani 2 filmet , 2 orasok animek :) megeri megnezni

Kimi no Na wa - ezt feltetlenul nezd meg <3 egy lanyrol meg egy fiurol van szo akik testet cserelnek :) de mire a fiu megtudja hogy szerelmes a lanyba a lany 3 evvel elotte megvolt halva :c nagyon erdekes tortenete van de a vegen egyutt vannak :D es vicces is

Koe no Katachi - ez szomorubb egy suket lanyrol van szo :c

2017. nov. 11. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Masamune-kun no revenge

Amnesia

Golden time

Nisekoi

Tonari no Kaibutsu-kun

Orange

Suki tte li na yo

Ookami shoujo to ouji

Ao haru ride

Nijiro Days

Watashi ga motete dousunda


Movie: Hotarubi no mori e

2017. nov. 12. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! Megis van h melyiket nézem meg. A Ookami shoujo to kuro ouji- t mostnéztem végig most az jön amikor a lány és a fiú testet cserélnek😃
2017. nov. 12. 16:15
 4/4 anonim ***** válasza:

kimi ni todoke

(kb 25+12 rész, iskolai romantika, kamaszokról, dráma)


kokoro connect

(13+4 rész, komoly dráma némi ecchivel és romantikával, elsősorban -pszichés értelemben- felnőtté válásról; indán keresd a plusz 4 specialt, mert azokban teljesedik ki!)

2017. nov. 16. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!